• P
  • Pracovník/nice oddělení logistiky, podpory prodeje

Pracovník/nice oddělení logistiky, podpory prodeje

Zaměstnavatel: MECAWEL spol. s r.o.
Nekoř 281

Pracovní náplň:
- zpracování zakázek a objednávek
- tvorba dodacích listů a faktur
- objednání dopravy
- činnosti operativního nákupu (komunikace s dodavateli, vyhodnocování dodacích termínů, urgence, úprava dat)
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni podmínkou
- organizační schopnosti, časová flexibilita
- samostatnost, zodpovědnost
- zkušenost v oblasti logistiky vítána
- organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, stravování zdarma, roční bonus, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, podporu dalšího osobního a profesního růstu
Kontakt: telefonicky 6.00 - 14.30 hodin nebo e-mailem

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Pardubický kraj