• P
  • Pracovníci myčky

Pracovníci myčky

Zaměstnavatel: SAMOHÝL MOTOR a.s.
Štěpánská 383

PRACOVNÍCI MYČKY

POŽADUJEME: vyučení nebo střední vzdělání technického směru, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, znalost postupů při mytí a čištění vozidel - výhodou, rezonance s mottem: “Spokojenost zákazníka na prvním místě”
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha moderní mycí linky, mytí, čištění, impregnace, leštění, konzervace, tepování a ostatní specifické úkony
NABÍZÍME: vaši práci oceníme a budeme si jí vážit, vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení, práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě, dotované firemní stravování - jídelna v areálu společnosti, zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky), služby společnosti za zvýhodněnou cenu, firemní oblečení, firemní akce, atd. Nástup ihned. Po roce možnost prodloužení prac. smlouvy na neurčito.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 724 332 533 paní Karin Hajná nebo e-mailem na hajna@samohylmotor.cz

Pozice určená pro region: Zlínský kraj