• P 
  • P 
  • mechanik - pracoviště Šťáhlavy 

mechanik - pracoviště Šťáhlavy

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Soukenická 690

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné uchazeče do společnosti provádějící kontrolu zboží.
Mechanik provádí údržbu a mechanické opravy technologických zařízení. Absolvuje školení na tyto i nové technologie a postupy oprav. Zajišťuje provozuschopnost i občasnou pracovní pohotovost.
Požadujeme znalosti technického směru nebo vyučen v technickém oboru, manuální zručnost a dobrý zdravotní stav, schopnost a ochota se dále vzdělávat v oboru, řidičský průkaz sk. B.
Výhodou znalost Nj nebo Aj alespoň na základní úrovni a svářečský průkaz.
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, možnost zajištění svozové autobusové dopravy do zaměstnání a zpět ZDARMA z Nepomuka, Radnic u Rokycan a Plzně, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, pro nové zaměstnance poskytujeme týdenní zálohy, mzdy vyplácíme na účet, možnost i na dobírku (v hotovosti), veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům ZDARMA.

Zaměstnanecké výhody:
Každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu ve výši 76 Kč/směna, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, zajištěná doprava do zaměstnání a zpět ZDARMA, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobír

odpovědět
mechanik - pracoviště Šťáhlavy
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj