• P
  • Aktivizační pracovník/pracovnice

Aktivizační pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Strmá 26

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

POŽADUJEME: Hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici se středoškolským, vyšším odborným či vysokoškolským vzděláním v oboru sociální práce, pedagogika, ergoterapie apod., s organizačními schopnostmi. Očekáváme vlídný přístup k lidem, kreativitu, manuální zručnost, samostatnost, trpělivost, uživatelská znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, ŘP a kvalifikační kurz PSS výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Individuální a skupinové aktivizační činnosti se seniory (např. rukodělné aktivity, aktivity podporující pohybové schopnosti, příprava a realizace akcí kulturně společenského charakteru pro seniory domova).
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, možnost seberealizace, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, další vzdělávání a osobnostní růstu, příspěvky na obědy a masáže, zázemí stabilní neziskové organizace. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
PRVNÍ KONTAKT: Podklady pro výběrové řízení: strukturovaný životopis s fotografií zasílejte do 29.04.2022 (včetně)
Na základě zaslaných materiálů budou vybráni uchazeči/ky, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
e-mail: husova@diakonievsetin.cz paní Magdaléna Husová, tel. 739 244 872

Pozice určená pro region: Zlínský kraj