• P
  • Pracovník v sociálních službách - Pečovatel/Pečovatelka

Pracovník v sociálních službách - Pečovatel/Pečovatelka

Zaměstnavatel: Most k domovu Zlín - sociální služby, z.ú.,
Mariánské náměstí 48

Náplň práce:
· Poskytovat individuální péči a podporu klientům v domácnostech (pomoc při podání jídla, oblékání, osobní hygieně, samostatném pohybu, při zajištění chodu domácnosti, doprovázet při nákupech či návštěvách lékaře, úřadů apod.)
· Komunikovat s respektem s klienty, jejich rodinami a ostatními pečujícími osobami
· Vést výkazy pečovatelských úkonů a záznamů o službě
· Spolupracovat na vytváření a změnách individuálních plánů klientů.
· Účastnit se pravidelných porad a vzdělávání

Požadujeme:
· odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociální službách dle zákona 108/2006 Sb.
· Kladný přístup k seniorům a lidem se znevýhodněním
· schopnost samostatné i týmové práce
· Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
· Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, trpělivost, empatie, profesionalita
· Schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti
· Ochota učit se novým věcem
· Řidičský průkaz skupiny B
Výhodou je:
· kurz pracovníka v sociálních službách
· předchozí praxe v oboru
Nabízíme:
· Zajímavou a smysluplnou práci
· Podporu v dalším vzdělávání a profesním rozvoji
· Práci v malém týmu
· Práci na hlavní pracovní poměr (po dohodě možno na zkrácený úvazek)
· Zázemí stabilní společnosti

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, služební telefon, služební automobil

Pozice určená pro region: Zlínský kraj