• P
  • Pracovník expedice e-shopu

Pracovník expedice e-shopu

Zaměstnavatel: REMOSKA s.r.o.
Markova 1768

z: 19.4.2022, a: 10.5.2022 - místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm, od listopadu 2022 Kopřivnice (z důvodu stěhování firmy do nových prostor)

Náplň práce:
- příprava zboží k expedici zákazníkům
- zpracování dokumentace k objednávkám na PC
- příprava štítků a příslušných dokumentů pro přepravce
- editace objednávek v interním systému na PC (Shoptet, Premier)
- spolupráce s účetním a obchodním oddělením
- příprava balíků k expedici (zabalení zboží, vložení faktury, kontrola před odesláním)

Očekáváme:
- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost na podobné pozici velkou výhodou
- znalost práce na PC - MS Office, znalost programů Shoptet a Premier velkou výhodou
- ppřesnost, zodpovědnost, samostatnost
- proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- práci pouze na ranní směnu
-zajímavou a rozmanitou práci, osobní rozvoj
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- prostor pro seberealizaci
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na sport a regeneraci, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za nulové absence, zaměstnanecké slevy na produkty firmy
- zázemí stabilní české společnosti působící na trhu již více než 60 let

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na sport a regeneraci, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za nulové absence, zaměstnanecké slevy na produkty firmy

Své životopisy zasílejte na: info@remoska.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj