• P
  • Administrativní pracovníci ve výrobě

Administrativní pracovníci ve výrobě

Zaměstnavatel: OPOP spol. s r. o.
Zašovská 750

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ
POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického / ekonomického směru, znalost práce v Excel,
pečlivost a odpovědnost, praxe na obdobné pozici ve výrobě výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: starost o sklad Fiber bloků (plánování řezání bloků, příjem, kontrola a správné umístění bloků, evidence, odpisy a další), tvorba převodek a jejich odsouhlasení se skladem,
organizace a evidence průběhu výroby náhradních dílů, dohled při expedici zakázky,
administrativní podpora úseku ME.
NABÍZÍME: stravenky, týden dovolené navíc, poukázky Flexipass, věrnostní odměny, penzijní připojištění, výhodné volání, firemní akce.
PRVNÍ KONTAKT: pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejlépe e-mailem do 25.4.2022 na honsova@opop.cz

Pozice určená pro region: Zlínský kraj