• P
  • Montážní dělník/ce

Montážní dělník/ce

Zaměstnavatel: REMOSKA s.r.o.
Markova 1768

z: 23.3.2022 - - místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm, od listopadu 2022 Kopřivnice (z důvodu stěhování firmy do nových prostor)

Náplň práce:
- finální montáž výrobků (pečicí mísy, pečicí víka, hrnce)
- balení

Očekáváme:
- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost na pozici ve výrobě velkou výhodou
- pečlivost, pracovitost, zodpovědnost
- proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- práci pouze na ranní směnu
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na sport a regeneraci, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za nulové absence, zaměstnanecké slevy na produkty firmy
- zázemí stabilní české společnosti působící na trhu již více než 60 let

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na sport a regeneraci, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za nulové absence, zaměstnanecké slevy na produkty firmy

Své životopisy zasílejte na: pustka@remoska.cz, telefonicky p. Pustka PO-PÁ 8-13.00 hod., 603 523 570

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj