• DĚLNÍK/DĚLNICE ZPRACOVÁNÍ (PORCOVÁNÍ/STEAKOVÁNÍ) (vhodné i pro OZP)

DĚLNÍK/DĚLNICE ZPRACOVÁNÍ (PORCOVÁNÍ/STEAKOVÁNÍ) (vhodné i pro OZP)

Zaměstnavatel: DIEMA s.r.o.
Na Poříčí 1198

A11 z:5/5/2022 (vhodné i pro OZP) a:20/6/2022
Požadujeme:
- ochotu práce v chladném prostředí (do 12 °C) se zvýšenou lokální svalovou zátěží horních končetin při porcování nebo steakování masa
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Náplň práce:
- manipulace se surovinou ve výrobně masa, porcování či steakování
- práce ve stoje
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti.
Nabízíme:
- ranní směny pondělí až pátek
- možnost plného/zkráceného úvazku
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- po zaučení prémie dle denní normy.
Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj