• P
  • Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka)

Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka)

Zaměstnavatel: VČELKA sociální služby o.p.s.
Adámkova třída 190

Místo výkonu práce: Hlinsko

NÁPLŇ PRÁCE: péče o klienty v jejich přirozeném prostředí, pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů, jednoduché vedení dokumentace, individuální plánování, účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí

POŽADAVKY: empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem, schopnost práce v týmu, ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době, bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost, dokončené základní vzdělání, aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)
Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)
Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel

NABÍZÍME: pružnou pracovní dobu, jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci, příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení, smysluplnou práci, metodické vedení a supervize, nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách, osobní ohodnocení / odměny
Nástup možný ihned. Počet požadovaných zaměstnanců 1-2.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenkový paušál, možnost osobního rozvoje, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle PO-PÁ 8.00-16.00h nebo na e-mailové adrese.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj