• P
  • DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OKEN

DĚLNÍK/DĚLNICE DO VÝROBY PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OKEN

Zaměstnavatel: Mechanika, a.s.
Letecká 3753

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pa Hrbáček, tel.: 728 837 669, e-mail: hrbacek@mechanikapv.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: vyučení v oboru zámečník, praxe v oboru výhodou, zručnost, čtení ve výkresové dokumentaci, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: příprava profilů a jejich opracování, zámečnická práce ve výrobě, práce na jednotlivých operacích při výrobě hliníkových a plastových výrobků (oken, dveří, fasád).
Nabízíme: spolupráci na zajímavých projektech, možnost kariérního růstu, velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci, možnost závodního stravování.

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj