• P 
  • P 
  • Sociální pracovníci 

Sociální pracovníci

Zaměstnavatel: Elim Vsetín, o.p.s.
Vsetín 119

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI

POŽADUJEME: Sociální pracovník pro službu: Azylový dům Elim a Noclehárna Elim
dosažené vzdělání min. VOŠ (viz požadavky zákona č. 108/2006 Sb. § 110), bezúhonnost, schopnost jednat s osobami sociálně vyloučenými, orientaci ve standardech kvality sociálních služeb, znalost dluhové problematiky, schopnost samostatné i týmové práce, ochotu dále se vzdělávat, dobrou znalost práce na PC, ŘP skupiny B, zástup za mateřskou dovolenou do 9/2023
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění vymezených základních činností služby azylového domu a noclehárny ve smyslu zákona č. 108/2006 Sb., poskytování základního sociálního poradenství pro osoby bez přístřeší, přímá práce s uživateli v rámci sociální služby, vedení dokumentace a sestavování individuálních plánů.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Mgr. Ester Savková, tel.: 720 736 701, popř. email: ad@elimvsetin.cz
PODMÍNKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:
Zaslání motivačního dopisu a životopisu do 25.05.2022 (včetně) na e-mail: ad@elimvsetin.cz, do předmětu uveďte: "Výběrové řízení - sociální pracovník" nebo poštou na adresu: Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, Vsetín, 755 01. Obálku označte názvem výběrového řízení: "Výběrové řízení - sociální pracovník".
K účasti na vstupním pohovoru budou vybraní zájemci informování e-mailem. Předběžný termín vstupního pohovoru je plánován na 27.05.2022, na adrese Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, Vsetín (budova Azylového domu Elim).

odpovědět
Sociální pracovníci
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj