• P
  • mechanik/mechanička elektro

mechanik/mechanička elektro

Zaměstnavatel: PREOL, a.s.
Terezínská 1214

pozice není vhodná pro absolventy, hledáme zkušeného odborníka pro oblast elektro, praxe v oboru je nezbytná.

Náplň práce:
- kontrola a zajištění provozuschopnosti elektrozařízení
- plánování a organizace oprav prostřednictvím vybraných společností
- vedení technické dokumentace, dokumentace oprav a úprav technologie
- jednání s dodavateli služeb a náhradních dílů, zajišťování ND; příprava, zajištění a účast na VŘ
- zadávání oprav, předávání elektrozařízení k opravám, kontrola provedených oprav, přebírání zařízení po opravách
- zpracování podkladů pro preventivní údržbu, vyhodnocování poruchovosti, návrhy na opatření
- spolupráce s ostatními členy týmu údržby a výrobním úsekem
- podpora investičních akcí

Požadujeme:
- ÚSO s maturitou v oboru elektro - PODMÍNKOU
- praxi v oboru elektro minimálně 3 roky - PODMÍNKOU
- platné zkoušky Vyhl.50/78 Sb.
- znalost práce a čtení technické dokumentace - VÝHODOU
- dobrou znalost práce na PC, zejména Excel - PODMÍNKOU
- minimálně základní znalost anglického jazyka s cílem dále se v jazyce zdokonalit
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu (volitelný začátek/konec) + částečně Vám umožníme i práci z domova
o své zaměstnance pečujeme.
Výhody: více dovolené, příspěvek na dojíždění, chutné stravování za pár korun přímo ve firmě, firemní cafetérii, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné volání a internet, spoustu firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny a bonus po prvním roce pracovního poměru.

Možnost nástupu ihned po domluvě.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Způsob prv

Pozice určená pro region: Ústecký kraj