• P 
  • P 
  • Pracovníci ve výrobě dveří * 

Pracovníci ve výrobě dveří *

Zaměstnavatel: Weekamp Doors s.r.o.
Lačnov 81

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ DVEŘÍ *

POŽADUJEME: aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, chuť učit se, praxe výhodou - ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Výroba dřevěných dveří
NABÍZÍME: Perspektivní Mezinárodní společnost Weekamp Doors s.r.o. s téměř 19-letou historií hledá do výroby muže i ženy na různé pozice ve výrobě.
Voní Vám dřevo? Chcete spoluvytvářet výrobky, které budou zdobit tisíce domácností. Rozšiřujeme výrobu, staňte se součástí našeho týmu a stabilní práce v blízkosti Vašeho bydliště!
Vše Vás naučíme, podpoříme Vás nejen v začátcích. Práce ve 2-směnném provozu, perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy, odpovídající mzdové podmínky, možnost kariérního růstu, benefity (13. mzda, plně hrazené stravné, INFLAČNÍ BONUS 1 500,-kč KAŽDÝ MĚSÍC, příspěvek na dopravu, zvýhodněné mobilní tarify, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky)
Firemní oblečení, obuv
Příplatek za práci přesčas 50 %
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle firmy denně 8:00 - 15:00 nebo telefonicky v době 8:00 - 15:00 Ing. Dominika Baklíková na čísle 601 130 900, popř. e-mailem d.baklikova@weekamp-doors.cz

odpovědět
Pracovníci ve výrobě dveří *
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj