• P
  • Pracovník - pracovnice v pivovarské výrobě

Pracovník - pracovnice v pivovarské výrobě

Zaměstnavatel: Hendrych & synové s.r.o.
Horská 192

Náplň práce: stáčení piva do obalů, šrotování sladu, mytí obalů, manipulace s materiálem, úklid, po zaučení sanitace pivovarské technologie, převádění piva mezi tanky, vaření várek
Nabízíme: uplatnění v zavedené společnosti, aktivní kolektiv a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, vzdělávání, možnost profesního růstu, 20 dnů dovolené, pracovní doba 8:00-17:00 s hodinovou pauzou na oběd.
Předpoklady: technická a manuální zručnost, schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat v potravinářství. Samostatnost a odpovědnost při pracovních výkonech, vyučení a zkušenosti v potravinářském oboru výhodou.
Podmínky: potravinářský průkaz, čistý trestní rejstřík.
nástup možný od 06/2022 HPP
Nástupní mzda: 24 000 - po skončení 3 měs. zkuš. doby 26 000 Kč
Kontakt: Ing. Veronika Buďárková - veronika.budarkova@pivohendrych.cz (727 817 097)

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj