• P
  • P
  • Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví

Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49

Hlavní náplň činnosti: odborná práce včetně spolupráce s MZČR, MŽP,MPO, orgány ochrany veřejného zdraví, státní správy, VŠ, výzkumné ústavy apod., odborná, výzkumná, metodická e expertizní činnost zahrnuje komplexní hodnocení možných vlivů na zdraví člověka při nakládání s odpady a v souvislosti s kontaminací půdy. Hodnocení zdravotních rizik v oblasti nakládání s odpady a odstraňování starých zátěží při aplikaci nových technologií pro úpravu, recyklaci, využívání a odstraňování odpadů v rámci oběhového hospodářství.
Požadujeme: VŠ - vzdělání přírodovědného zaměření + AKK, příp. atestace v daném oboru, schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti, uživatelská znalost práce na PC, znalost anglického jazyka slovem i písmem, ochota učit se novým postupům.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek