• P
  • Administrativní pracovník/nice

Administrativní pracovník/nice

Zaměstnavatel: KomarTrans s.r.o.
Třebovská 115

Prosperující a neustále se rozrůstající dopravní společnost KomarTrans zabývající se převážně dopravou, skladováním hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici administrativní pracovník/pracovnice.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
- asistent/ka oddělení dopravy a spedice
- administrativní podpora týmu
- příprava podkladů pro účetní
- celní deklarant

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- středoškolské vzdělání, anglický/německý jazyk (B1)
- zkušenosti s logistikou výhodou
- schopnost rychle se učit novým věcem
- příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a týmový duch
- dobrou uživatelskou znalost PC (MS Office)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- plat 24 000 - 28 000 Kč
- příspěvek na stravování 85 Kč/den
- hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: janousek@komartrans.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Pardubický kraj