• P
  • Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Zaměstnavatel: Hinton, a.s.
Praha
Praha

Pracovní náplň:
- Řízení a kontrola stavebních prací na stavbách v Praze
- Koordinace podřízených zaměstnanců
- Kvalitní řízení stavebních zakázek
- Spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli

Co se vám na dané pozici bude hodit:
- Znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství
- Praktické dovednosti na PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky
- Týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup a rozhodnost

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?
- Férový přístup - co slíbíme, to plníme
- Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
- Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
- Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
- Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
- Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
- Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
Nootebok a mobilní telefon, prémie, karta Multisport, firemní akce a další benefity, 25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvo