• P
  • PRACOVNÍK/PRACOVNICE SPRÁVY BUDOV

PRACOVNÍK/PRACOVNICE SPRÁVY BUDOV

Zaměstnavatel: Strojírny Prostějov, a.s.
Kojetínská 3700

Nástup dohodou. Životopisy zasílejte na email krejcirovaa@sppv.cz. Více informací na tel. 733 159 449 (v době 8:00-13:00 hod.), Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Náplň práce:
-běžná údržba, úklid provozních prostorů.
-drobné instalační a topenářské práce, drobné stavební úpravy.
-ovládání a základní údržba topných médií.
-drobné opravy a čištění vnitřní kanalizace.
-pomocné práce při strojní údržbě
-obsluha TNS (tlakových nádob)
-pravidelné prohlídky rozvodů plynu a TNS
-vést provozní deníky plynu a TNS
-zajištění údajů pro evidenci spotřeby plynu a vody
-údržba venkovních prostor včetně sekání trávy
-asistence při odvozu odpadů (proškolení obsluhy VZV - školení zajistíme)
-jeřábu
Požadujeme:
-výuční list strojírenského typu (výhodou)
-znalost obsluhy TNS výhodou
-znalost obsluhy plynových spotřebičů výhodou.
-školení dle § 5 Vyhlášky ČUBP č. 21/1979 Sb. (výhodou)
-proškolení odborné způsobilosti obsluhovače TNS dle ČSN 69 00 12 (výhodou)
Nabízíme: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj