• P 
  • P 
  • Pracovník/ce pobočky 

Pracovník/ce pobočky

Zaměstnavatel: Okna Macek a.s.
Nádražní 185

PRACOVNÍK/CE POBOČKY

Naše společnost Okna Macek a.s. je rodinnou firmou a byla založena již v roce 1996. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří a vrat a patříme mezi největší firmy v oboru v České republice. Za tuto dobu jsme zrealizovali více než 300.000 zakázek a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vynikající kvalitu za dobré ceny a neslibujeme to, co nedokážeme.

POŽADUJEME: Jste osobnost s komunikačními dovednostmi? Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás! Připojte se k nám. Nástup je možný IHNED!
NÁPLŇ PRÁCE: budete se věnovat našim zákazníkům na pobočce ve Vsetíně, zpracovávat jejich poptávky, vytvářet cenové nabídky a uzavírat smlouvy o dílo. Novým věcem vás naučíme - zaškolení je samozřejmostí.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, různorodou práci v příjemném pracovním prostředí, elektronickou stravenku v hodnotě 150 Kč/den, základní mzdu + odměny za uzavřené smlouvy.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište VSETÍN. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven. Více informací na stránkách společnosti www.oknamacek.cz/volna-mista.

odpovědět
Pracovník/ce pobočky
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj