• P 
  • P 
  • Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech 

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel: Top Advert, s.r.o.
Bratislavská 1

Náplň práce: šití produktů jako jsou vlajky, stany, vypínací textilní rámy, sedací vaky, tašky a jiné reklamní systémy, příprava tiskových materiálů - měření, stříhání, dokončování tiskových textilních zakázek, obsluha šicích strojů - dvoujehlové, obnitkovací (Kronos), overlocky, návrhy na vylepšení produktů, výpomoc na tiskové produkci.
Co od tebe očekáváme: vyučení v oboru krejčí/švadlena, praxe se šicím na stroji, ochota a schopnost učit se rychle novým věcem, manuální zručnost, smysl pro samostatnou práci, pečlivost a přesnost - výroba musí sedět na milimetr, aby výsledek byl perfektní, pozitivní, vstřícný přístup - táhneme za jeden provaz, na přátelském kolektivu si zakládáme.
Co nabízíme: práci v české výrobní firmě, pracovní dny od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30, práci na moderních strojích a možnost vidět rychle výsledky a vlastní výrobky, postupné zapracování zkušenými kolegyněmi - budete mít dostatečný prostor se všechno v klidu naučit Příspěvek na stravování, firemní akce. Kontakt na tel. 602 767 776 od 8:00 do 16:00 hod, na mal: hr@topadvert.cz

odpovědět
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj