• P
  • Pracovník úklidu a prádelny

Pracovník úklidu a prádelny

Zaměstnavatel: Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace
Chalupova 1

Náplň práce:
• mechanické mytí podlah a dlaždic, čištění osvětlovacích těles, čištění, úklid a desinfekce klozetů, koupelen a dalších místností domova pro seniory, mytí oken, zrcadel, praní, sušení a žehlení prádla a oděvů, obsluha pracích, sušících a žehlících strojů a provádění drobných oprav prádla a oděvů

Kvalifikační požadavky:
• základní vzdělání
Předpoklady:
• bezúhonnost
• zdravotní způsobilost
• samostatnost, spolehlivost, zručnost

Nabízíme:
• platové ohodnocení –18.390,-Kč + příplatky za víkendy a svátky
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity
• dvousměnný provoz: pondělí - neděle (nerovnoměrná pracovní doba)
• možnost spolupodílet se na vytvoření nového pracovního prostředí

Předpokládaný nástup: ihned – pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Domov pro seniory Antošovice, Chalupova 1/1, 711 00 Ostrava – Antošovice, Sociální služby Slezská Ostrava, p.o., Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava- Hrušov

Způsob a místo podání: Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, výpis z evidence Rejstříku trestů, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte v zalepené obálce označené ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PO Č. 20/2022 NEOTVÍRAT“:
- OSOBNĚ: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - Hrušov
- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - Hrušov
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodu kdykoliv v průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Bližší informace: Bc. Gabriela Lasevičová, tel: 778 498 309, e-mail: glasevicova@ssso.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj