• P
  • IT PRACOVNÍK, PRACOVNICE

IT PRACOVNÍK, PRACOVNICE

Zaměstnavatel: SUNFIN PRAHA s.r.o.
Popská 222

*Blahetková Lucie, tel.: 776 362 370, e-mail: lucie.blahetkova@sunfin.cz

Požadujeme:
- zkušenosti se správou zařízení s operačními systémy Windows
- samostatnost, odpovědný přístup
- vhodné pro absolventy
- smysl pro týmovou práci a rozvoj

Nabízíme:
- mobilní telefon, notebook
- možnost profesního rozvoje, seberealizace
- fixní mzdu s variabilní bonusovou složkou
- přátelský pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí

Vaše náplň práce:
- správa a údržba firemní IT infrastruktury a řešení problémů s tím spojených
- údržba a monitoring hardware, jeho doplňování a konfigurování
- konfigurace a správa sítí a síťových služeb, administrace serverů a datových úložišť (včetně zálohování dat)
- technická podpora uživatelům, dokumentace a reporty, kontrola a správa zabezpečení systémů, správa softwarových licencí

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj