• P
  • Pracovník - pracovnice do potravinářské výroby

Pracovník - pracovnice do potravinářské výroby

Zaměstnavatel: Adventure Menu s.r.o.
Lomní 355

PRACOVNÍK - PRACOVNICE DO POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY
Do malé české firmy, která je na trhu už 12 let, hledáme pomocnou sílu do kuchyně, co se nebojí velkoobjemového vaření a bude s námi s pomocí originálních technologií připravovat jídla pro sportovce a milovníky přírody z celého světa.
Pracovní náplň:
* Balení a kompletace hotových výrobků
* Mytí nádobí
* Příprava surovin
Požadujeme:
* Smysl pro týmovou práci
* Čistota, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup
* Praxe na obdobné pozici výhodou
* Potravinářský průkaz
Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- jednosměnný provoz - ranní
- práce s unikátní technologií sušení potravin
- odpovídající platové podmínky - nástupní plat 20 000,- Kč
Bonusy - FlexiPass karta, slevy na Outdoor vybavení, slevy na firemní výrobky
Práce v Trutnově
Volné víkendy a svátky
Tel. kontakt: 7:00 - 14:00 hod.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj