• P
  • PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - NÁKUPČÍ (DPP)

PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - NÁKUPČÍ (DPP)

Zaměstnavatel: Charita Frýdek - Místek
Mariánské náměstí 146

A11 z:15/7/2022 (DPP)
Požadujeme:
- flexibilitu
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- samostatnost i schopnost týmové práce
- schopnost organizace práce
- důslednost, spolehlivost, zodpovědnost
- komunikativní schopnost.
Náplň práce:
- tvorba nákupního seznamu dle připravených jídelníčků (studená strava)
- zajištění nákupu a objednávek potravin, rozvoz na střediska
- komunikace s vedoucími, nutriční terapeutkou a dodavateli
Nabízíme:
- předpokládaný rozsah 3 dny v týdnu
- dohodu o provedení práce s předpokladem přechodu na HPP do konce roku 2022.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 8. 2022 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení

Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj