• P
  • P
  • Elektromechanici - slaboproud

Elektromechanici - slaboproud

Zaměstnavatel: Nemocnice Na Homolce
Roentgenova 37

Náplň práce:
o Údržba, montáž, opravy a pravidelné kontroly slaboproudých zařízení ve zdravotnickém provozu
o Opravy a servis rozvodů STA, domácích vstupních telefonů, signalizačních zařízení u lůžek pacientů, nemocničního rozhlasu a dalších slaboproudých zařízení
o Pravidelná údržba a opravy automatických dveří v objektu nemocnice, montáže TV přijímačů, dílenské opravy elektronických komponentů
o Spolupráce s extérními organizacemi při řešení závad a při zavádění nových moderních technologií
o Vedení příslušné provozní dokumentace, evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce

Požadavky:
o Vzdělání v oboru elektro a platná vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6
o Praxe na obdobné pozici a v oblasti řízení osvětlení DALI vítána
o Orientace ve výkresové dokumentaci (schémata, atd.)
o Práce s mikropájkou a měřicími přístroji
o Profesionalita, zručnost, spolehlivost, samostatnost
o Dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, loajalita
o Uživatelská znalost práce na PC a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
o Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
o Motivující platové ohodnocení
o Plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
o Příspěvky z FKSP formou osobního konta (dovolená, penzijní připojištění, kupón MHD, kultura, sport, apod.)
o 5 týdnů dovolené
o Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
o Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
o Relaxační centrum (sauna, bazén)
o Kartu MultiSport
o Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
o Školku pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
o Další

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek