• P 
  • P 
  • technický pracovník/ technická pracovnice obchodně technického servisu 

technický pracovník/ technická pracovnice obchodně technického servisu

Zaměstnavatel: Glazura s.r.o.
Roudnická 122

Glazura s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem byla založena v roce 1925 a v roce 2003 se stala součástí Torrecid Group, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém a sklářském průmyslu. Díky zázemí této úspěšné mezinárodní skupiny a její obchodní strategii se Glazura s.r.o. stala lídrem na trzích střední a východní Evropy.

Hledáme technického pracovníka do našeho týmu.
Technický pracovník po trainee programu (za cca 6 měsíců) nabízí naše výrobky a služby jako komplexní řešení pro naše zákazníky. Udržuje dobré vztahy se stávajícími klienty a hledá nové obchodní partnery. Práce je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
" V AJ dokážete komunikovat jak v písemné, tak ústní formě
" Nevadí Vám cestovat, náplní práce jsou časté zahraniční služební cesty
Zaměstnanecké výhody8): Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy a školení, Podnikové stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

odpovědět
technický pracovník/ technická pracovnice obchodně technického servisu
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj