• P
  • Pracovník oddělení výroby - tlumočník

Pracovník oddělení výroby - tlumočník

Zaměstnavatel: Fuji Koyo Czech, s.r.o.
Podnikatelská 1144

Pro náš výrobní úsek společnosti Fuji Koyo Czech s.r.o. aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který(á) se stane důležitou podporou v rámci komunikace se zahraničními zaměstnanci a bude zajišťovat překlad a rozvoj interní dokumentace.

Vaším úkolem bude:
- Úzká spolupráce s vedoucími pracovníky ve výrobě a oddělením Kaizen při přípravě výrobní dokumentace pro operátory
- Překlad dokumentace do ukrajinského nebo ruského jazyka
- Tlumočení při školení nových operátorů ve školícím středisku
- Podpora týmu výroby při řešení nejrůznějších situací se zahraničními zaměstnanci
- Spolupráce se školitelem a školícím střediskem
- Různorodé administrativní úkony spojené s chodem oddělení výroby

Požadujeme:
- Plynulou znalost ukrajinského nebo ruského jazyka
- Velmi dobrou znalost českého jazyka
- Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- Příjemné vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti s rodinnou atmosférou
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Věrnostní odměny
- Příspěvek na závodní stravování
- Výhodné zaměstnanecké tarify na volání a internet
- Nefinanční benefity – vitaminový balíček, FlexiPassy, MultiSport karta

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj