• P 
  • P 
  • Dispečer/ka dopravy 

Dispečer/ka dopravy

Zaměstnavatel: MACH DRŮBEŽ a.s.
Partyzánská 322

Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegu/kolegyni, který je zvyklý pracovat samostatně a pečlivě ve svěřené oblasti.
NÁPLŇ PRÁCE: S čím se na pozici setkáte: Plánování tras našich vozidel. Řešení operativních záležitostí našich řidičů / přepravy a jiných. Psaní a zadávání záznamů o řízení vozidla (tzv. puťovek). Kontrola zahraničních cestovních příkazů. Stahování teplotních krabiček. Plánování tras vozidel. Komunikace s obchodními partnery. Zařizování provozních záležitostí na farmách.
DALŠÍ POŽADAVKY: SŠ vzdělání, praxe v oboru min. 3 roky, časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu.
NABÍZÍME: Jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtě. HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní dobu od 7.00 do 15.30 hod. 5 týdnů dovolené.
Zvýhodněné ceny na firemní výrobky. Stravenkový paušál. Dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny, věrnostní odměny a odměny při životních jubileích. Dle Vaší praxe Vám uděláme lákavou nabídku přímo na míru. Podpora jazykového vzdělávání. Stravenkový paušál. Podpora stávajícího kolegy při předávání agendy. Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Dispečer/ka dopravy
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj