• P
  • Inženýři kvality - projektoví (vhodné i pro OZZ)

Inženýři kvality - projektoví (vhodné i pro OZZ)

Zaměstnavatel: CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Hranická 328

INŽENÝŘI KVALITY - PROJEKTOVÍ (vhodné i pro OZZ)

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: minimálně SŠ technického směru, praxi na obdobné pozici v automatice výhodou, ochotu nést zodpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost, přesnost
a pozornost při práci; jasnou, otevřenou a nekonfliktní komunikaci, orientaci na výsledek,
anglický jazyk na komunikativní úrovni, pokročilou práci s MS Office, znalost nástrojů kvality (problém solving, 8D, PPAP, MSA, SPC, FMEA, Ishikawa ad.) výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: vede nové projekty firmy z pohledu požadavků na kvalitu, komunikuje se zákazníkem požadavky na kvalitu, přenáší požadavky na kvalitu u nových projektů na dodavatele, zodpovídá za kompletní PPAP proces vůči zákazníkovi (validační testy dle požadavků, specifikace zákazníka-vč. specifických požadavků zákazníka (CSR), zodpovídá za schválení PSW se zákazníkem, zajištuje IMDS, vyplňuje požadavky na portály u nových projektů, spolupracuje s projektovým týmem ve fázi launch do serie, definuje Q-wall pro nové projekty, spolupracuje s vývojovým projektovým týmem z centrály od fáze 3.3 Project development process.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů, mzda dle praxe a zkušeností.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz

Pozice určená pro region: Zlínský kraj