• P
  • Technický pracovník V - technický dozor

Technický pracovník V - technický dozor

Zaměstnavatel: DIAMO, státní podnik
Zlaté Hory 1

AKTUALIZACE 14.9.2022
První kontakt telefonický, písemný
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání technického, hornického nebo geologického směru
- osvědčení o odborné způsobilosti Technický dozor (dle §2 písm. k) a §4 písm. k) vyhlášky ČBÚ č. 298/2005 Sb.
- 3 roky praxe v hornického oboru,
- samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provádí kontrolní činnost bezpečnosti práce, řídí pracovní skupinu, spolupracuje na tvorbě technologických postupů, spolupracuje při tvorbě projektové dokumentace a dokumentace pro povolování a řízení hornické činnosti a činnosti prováděné hornickým způsobem,
- kontroluje provádění geologických a báňských prací, stav a zajištění likvidovaných důlních děl, břemen a území ohrožených důlní činností v intervalech dle platných nařízení.
NABÍZÍME:
- zajímavé zaměstnání v oboru
- pevnou pracovní dobu
- nadstandartní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP)

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj