• P
  • Pracovník/ce bourárny - náborový příspěvek 20.000 Kč

Pracovník/ce bourárny - náborový příspěvek 20.000 Kč

Zaměstnavatel: MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky 300

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha nového vážícího systému, manipulace se surovinou, třídění, balení. Práce pouze v jedné směně (cca 4:00 - 12:30). Vhodné pro muže i ženy.
POŽADAVKY: zdravotní (potravinářský) průkaz, znalost druhů masa vítána, schopnost samostatného rozhodování, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
NABÍZÍME: příplatky za práci přesčas, o víkendu a svátcích; docházkový bonus až
1 000 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování až 1 000 Kč/měsíc; zaměstnanecké slevy a výhody; 2x ročně zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; stabilní zaměstnání

KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky

Pozice určená pro region: Pardubický kraj