• Administrativní pracovníci - fakturanti (vhodné i pro OZZ)

Administrativní pracovníci - fakturanti (vhodné i pro OZZ)

Zaměstnavatel: TĚSMAT CZ s.r.o.
Zašovská 71

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - FAKTURANTI (vhodné i pro OZZ)
POŽADUJEME: zodpovědnost, samostatnost, vstřícné chování vůči zákazníkům - zvládání stresové komunikace, aktivní komunikace vně i uvnitř firmy, praxe v práci na počítači a v informačních systémech podmínkou, zkušenost s obchodní agendou výhodou, aktivní znalost angličtiny výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek zákazníků v informačním systému, e-mailem nebo telefonicky, evidence a vyřizování objednávek zákazníků v informačním systému, včetně kontroly náležitostí a správnosti zpracování, vystavování prodejních dokladů v informačním systému, včetně kontroly náležitostí a správnosti, četná komunikace se zákazníky - telefonicky nebo e-mailem, za účelem aktivního nabízení zboží nebo upřesnění již zaslané objednávky, řešení náhrad zboží a předpokládaných termínů dodání, řešení pohledávek a upomínek, zápočtů, reklamací, opravných daňových dokladů, vedení pokladny, pokladní manipulace s hotovostí, vystavování pokladních dokladů a jejich evidence v informačním systému, vedení jednoduchých evidencí, výkazů a seznamů v informačním systému nebo MS Office, účast na inventarizacích, příležitostná výpomoc skladu a firemní prodejně.
NABÍZÍME: bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky, káva na pracovišti.
V případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení - více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu).
Bez zaslaného životopisu nebude reakce uchazeče vů

Pozice určená pro region: Zlínský kraj