• P
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Podané ruce - osobní asistence
Frýdek-Místek

A16 z:1/9/2022
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách - min. VOŠ sociálního směru
- organizační schopnosti
- empatické a příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost a kolegialita v rámci pracovního týmu
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz sk. B
Pracovní náplň:
- sociální šetření u zájemců o službu
- sjednávání smluvních ujednání s klienty
- sestavování individuálních plánů s klienty
- vedení písemné dokumentace klientů
- koordinace a plánování služeb osobních asistentů.
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu - základní část 8:00-14:00 hod., možnost občasného home office
- navýšení mzdy po zkušební době (osobní ohodnocení), po 1. roce práce
- jubilejní odměny a odměny za pracovní nasazení
- další benefity (e-stravenky, dárkové poukázky, zdravotní volno/Sick Days)
- 25 dnů řádné dovolené
- příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace, osobní přístup, další vzdělávání.
Profesní životopis zasílejte na e-mail: prace@podaneruce.eu.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj