• P 
  • P 
  • Pracovník skladu a expedice 

Pracovník skladu a expedice

Zaměstnavatel: Obaly Adamec a.s.
U Výtopny 3157

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 603 810 884, e-mailem. Životopis zašlete na email: kariera@obaly-adamec.cz
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá do připravovaného nového, moderního výrobního areálu, provozu v Ostravě vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Pracovníka skladu a expedice.

Předpoklad zahájení provozu v Ostravě - Zábřehu září 2023, do té doby dočasně výkon práce v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133.

Požadavky: průkaz obsluhy motorových vozíků, řidičský průkaz skup. B, praxe v řízení podmínkou, práce s PC - skladová evidence, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost.

Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 126 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky.

Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Nástup od: 9/2022

odpovědět
Pracovník skladu a expedice
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj