• P
  • Montér skleněných stavebních konstrukcí

Montér skleněných stavebních konstrukcí

Zaměstnavatel: GLASCOMP s.r.o.
Volenská 1680

1. kontakt telefonicky v době 7:30 - 18:00 hodin, e-mailem. Tel.: 606 606 480 , e-mail: olsar@glascomp.cz

Náplň práce: Montáž interiérového vybavení domů a kanceláří - skleněné dveře a příčky, sprchovací kouty, zábradlí nerez - sklo apod. Montáž venkovního vybavení staveb - skleněné stříšky, venkovní zábradlí sklo- nerez, montáž oken a dveří apod.

Požadavky: Dobrá pracovní morálka, chuť pracovat a naučit se novým věcem. Vše ostatní se u nás naučíte. Bez požadavků na vzdělání a vyučení v oboru. Řidičský průkaz sk. B. Práce v regionu Ostrava a okolí, pracovní doba 7 - 15 hod.

Nabízíme: Nástupní plat 28 500 Kč ( hrubý základní plat) + možnost prémie dle odvedené práce. Po zaškolení a 3 měsíční zkušební době možnost růstu základního platu. Nabízíme osobní a vstřícný přístup k zaměstnancům a zázemí malé firmy s více jak 15 letou tradicí na trhu. Možnost flexibilní pracovní doby - dle dohody a jiné výhody.

Nástup možný ihned.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj