• P 
  • P 
  • STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘ 

STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘ

Zaměstnavatel: FORTE a.s.
Mostkovice 529

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: petr.hlavka@forteas.cz, nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, praxe v oboru výhodou, maturitní zkouška podmínkou pouze při rozšíření a složení zkoušek na Revizního technika tlakových a plynových zařízení v rezortu Ministerstva obrany ČR.
Náplň práce: výroba a opravy techniky pro AČR i pro fyzické a právnické osoby, provádění základní údržby strojního vybavení a nářadí včetně kompresorovny, práce při údržbě leteckých pozemních zařízení včetně kyslíkových zařízení, dodržování požadavků systémů kvality a enviromentu (životního prostředí), dodržování požadavků ochrany utajovaných skutečností, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Požadujeme
Jiné

odpovědět
STROJNÍ MECHANIK/MECHANIČKA, REVIZNÍ TECHNIK/TECHNIČKA TLAKOVÝCH A PLYNOVÝCH ZAŘ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj