• P
  • Pracovník/ce v sociálních službách -pečovatel/ka

Pracovník/ce v sociálních službách -pečovatel/ka

Zaměstnavatel: DOMOV Bystré, o.p.s.
Školní 453

NÁPLŇ PRÁCE: přímá péče o uživatele, provádění základních denních činností u osob se sníženou mírou soběstačnosti (úklid, osobní hygiena, nákupy, doprovod, dovážka obědů, dohled...) Pracovní doba: pondělí - pátek 7.00-15.30 hod., odpolední a víkendové služby dle plánovaného rozpisu.
DALŠÍ POŽADAVKY: zdravotní průkaz (zdravotní stav odpovídající k prac. náplni), výpis z rejstříku trestů, empatie, zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost, výhodou je kvalifikace pracovníka v sociálních službách podle zákona 108/2006 Sb., či praxe v sociálních službách (není podmínkou)
NABÍZÍME: odměna vycházející z plat. třídy a plat.stupně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, příležitosti k dalšímu vzdělávání a prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů,
stabilní pracovní kolektiv. Nástup: co nejdříve.
KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Pozice určená pro region: Pardubický kraj