• P 
  • P 
  • referent/ka průmyslového inženýrství 

referent/ka průmyslového inženýrství

Zaměstnavatel: Aircraft Industries, a.s.
Na Záhonech 1177

Příprava podkladů k analýzám současného stavu interních procesů (KPI), optimalizace a zefektivňování stávajících výrobních procesů nejen ve výrobě, ale i v ostatních procesech. Spolupráce při zajišťování časových, materiálových a energetických úspor ve výr. organizaci, zpracování rešerší a podkladů pro strategické rozhodování společnosti, vyhledávání příležitostí ke zlepšení, analyzování dat z informačních systémů a aplikace na realizované projekty.
Požadujeme: SŠ vzdělání, kreativitu, schopnost samostatné a tvořivé práce, analytické schopnosti, znalost práce s daty, výborná znalost MS Excel, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.
Zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti, možnost profesního a odborného růstu, školení, možnost výuky anglického jazyka, zaměstnanecké benefity - příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, flexipassy, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na rehabilitace u zaměstnanců, kteří vykonávají obzvlášť rizikové práce, dotovaná teplá strava ve firemních jídelnách pro všechna pracoviště, kantýny, zajištění mineralizované vody, minerálních doplňků, nápojové a jídelní automaty, poukázky do lékáren, relaxačních, rehabilitačních, sporovních a kulturních zařízení, 5 týdnů dovolené, rozvojové a vzdělávací akce pro zaměstnance, jazykové kurzy.
Zájemci o uvedenou pozici se mohou přihlásit do výběrového řízení zasláním struktorovaného životopisu na email.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
- znalost AJ (NJ)
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- schopnost je

odpovědět
referent/ka průmyslového inženýrství
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj