• P
  • Koordinační, projektoví a programoví pracovníci

Koordinační, projektoví a programoví pracovníci

Zaměstnavatel: Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
Zámecká 3

KOORDINAČNÍ, PROJEKTOVÍ A PROGRAMOVÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: minimálně SŠ vzdělání, schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, kreativnost, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: plánování a příprava kulturně-vzdělávacích projektů, programů a akcí muzea, zajištění propagace, komplexní koordinace a realizace krátkodobých kulturně - vzdělávacích projektů, programů nebo akcí muzea, jejich organizačního, personálního, finančního, technického a provozního zajištění, příprava smluvní dokumentace, jednání s partnery, získávání finančních prostředků, vyhodnocení koordinovaných aktivit, návrhy opatření a nových řešení.
NABÍZÍME: kvalitně vybavené pracoviště v prostorách muzea, stabilitu krajské příspěvkové organizace, stravenky, fond FKSP, 200 hodin dovolené, 3 dny sick days, průkazka Asociace muzeí a galerií opravňující k volným vstupům do většiny českých muzeí, průkazka ICOM opravňující k volným vstupům do většiny muzeí a galerií po celém světě.
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
PRVNÍ KONTAKT: strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 15.11.2022 na adresu e-mail rapusakova@muzeumvalassko.cz .
Úspěšný uchazeč před podpisem smlouvy předloží originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne staršího než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj