• Automechanik servisní technik - mechanik motocyklů a čtyřkolek, automechanik

Automechanik servisní technik - mechanik motocyklů a čtyřkolek, automechanik

Zaměstnavatel: MOTOCENTRUM B & B, s.r.o.
Gen. Svatoně 87

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Vykonávání servisních prací podle servisní dokumentace a předpisu výrobce a zajišťuje průběh
oprav
- Komunikuje se zákazníky
- Zajišťuje převzetí a výdej vozidel

K základní mzdě náleží pohyblivé bonusové složky .
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

POŽADUJEME:
- Znalost servisu automobilů a motocyklů
- Odbornou zdatnost
- Orientace v problematice oprav
- Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- Řidičský průkaz skupiny B, výhoda skupina A

NABÍZÍME:
- Možnost zkráceného úvazku nebo brigády
- Perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti s dobrým jménem
- Práce v dobrém kolektivu
- Možnost profesní seberealizace
- Zvyšování odborné kvalifikace při zaměstnání

Kontakt: telefonicky 9 – 17h , e-mailem nebo osobně po dohodě

Pozice určená pro region: Pardubický kraj