• P 
  • P 
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / KOORDINÁTOR SLUŽBY 

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / KOORDINÁTOR SLUŽBY

Zaměstnavatel: Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Buchlovská 301

Náplň práce: provádění cíleného sociálního šetření u osob v nepříznivé sociální situaci; poskytování sociálně-právního poradenství; řešení sociální situace osob; provádění základního sociálního poradenství, analytické a metodické činnosti v zařízení; řešení sociálně právní a sociálně zdravotní problematiky klientů; zabezpečení sociální agendy, včetně zajišťování standardní dokumentace; příjem klientů do zařízení; příprava smluv o poskytování sociální služby. Komplexní koordinace služby, jejího organizačního, personálního, finančního, technického, provozního a jiného zajištění. Vedení docházky zaměstnanců, příprava a koordinace plánu pracovníků.
Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., orientace v sociální legislativě, práce na PC, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pozitivní přístup k lidem se zdravotním postižením.
Zašlete do 30. 11. 2022 profesní životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání elektronicky na email: barbora.mikulkova@ssluh.cz
Zájemci, kteří budou splňovat požadované náležitosti, budou pozváni k výběrovému řízení.

odpovědět
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / KOORDINÁTOR SLUŽBY
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj