• P
  • Pracovníci obchodního útvaru

Pracovníci obchodního útvaru

Zaměstnavatel: FORMPROJEKT, spol. s r.o.
1. máje 223

z: 29.11.2022
Náplň práce:
- aktivní vyhledávání zákazníků v oblasti nákupu nástrojů, malosériových dílů a obrábění.

Požadavky:
- ŘP skupiny B,
- aktivní znalost AJ, výhodou NJ,
- nezbytná alespoň základní orientace ve čtení technických výkresů, obecný přehled,
- příjemné, reprezentativní vystupování, orientace v oblasti strojírenského průmyslu.

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče, část mzdy je závislá na objemu zajištěných zakázek.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky zdarma, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, důchodové nebo životní pojištění aj.

Kontakní osoba: Bc. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle 556 740 382 ve dnech Po - Pá od 8:00 - do 14:00 hod.,
e-mailem: pavlickova@formprojekt.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj