• P
  • Pracovník údržby

Pracovník údržby

Zaměstnavatel: BAPA s.r.o.
Živnostenská 858

Požadavky:
- znalosti z oblasti správy budov a strojního vybavení potravinářského provozu
- základní znalost práce s PC
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- výhodou platné zkoušky z vyhlášky č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6

Náplň práce:
- zajištění kontroly, regulace a údržby, vč. vedení provozních deníků všech výrobních a provozních zařízení
- znalost ovládání příslušných technických zařízení
- údržba a zajištění oprav technických zařízení a s tím spojené zajištění souvislého provozu
- poptávání náhradních dílů, vyhodnocování nabídek od dodavatelských firem a s tím spojená administrativa
- dodržování vnitrofiremních směrnic a postupů
- další úkoly související s prací na základě potřeb a pokynů přímého nadřízeného

Nabízíme:
- mzdu podle zkušeností a znalostí v rozmezí 30 - 35.000 Kč
- měsíční odměny za odpracované směny
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, cafeterie a další benefity
- týden dovolené navíc
- možnost seberealizace a profesního růstu
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- práci na plný úvazek

Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Živnostenská 858, Letohrad)

Pozice určená pro region: Pardubický kraj