• P
  • Pracovník/ce odbytu RJ

Pracovník/ce odbytu RJ

Zaměstnavatel: MACH DRŮBEŽ a.s.
Partyzánská 322

NÁPLŇ PRÁCE: náplňí práce bude komunikace s odběrateli konzumních, násadových vajec a jednodenních kuřat, komunikace s ruskými zákazníky, evidence skladů a vystavování dodacích listů, vystavování průvodních dopravních a celních dokumentů při vývozu a dovozu zboží, vystavování veterinár. certifikátů pro Celní unii, zadávání do veterinár. sytému TRACES, vytváření objednávek, podkladů pro zálohové faktury
DALŠÍ POŽADAVKY: SŠ s maturitou, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtě, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, dobré platové podmínky, čtvrtletní a roční odměny a další prémie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, odměna při životních jubileích
KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Uzávěr přihlášek 31.12.2022.
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.

Požadujeme
Znalost jazyka: Ruština

Pozice určená pro region: Pardubický kraj