• P
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
28. října 2155

A11 z: 27/12/2022
Náplň práce:
- koncepční činnost sociální práce,
- sociálně-právní poradenství,
- analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízeních sociálních služeb,
- vytváření podmínek pro zapojení klientů do společenského procesu i mimo rámec zařízení sociálních služeb
- depistážní činnost,
- zabezpečování základních sociálních agent včetně zajišťování standardní dokumentace,
- řešení sociálně právních problémů,
- zajišťování informací a odborných podkladů pro sociální práci včetně jejich zpracování.
Požadujeme:
- empatií,
- vysoké pracovní nasazení,
- sociální cítění,
- samostatnost,
- spolehlivost,
- zodpovědnost,
- bezúhonnost.
Nabízíme:
- plat dle platných tabulek (dle platové tabulky 10 pl. třídy a dle praxe),
- osobní ohodnocení po zapracování,
- možnost mimořádných odměn,
- benefity - příspěvek z FKSP ve výši 4.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor,
- příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Kontakt emailem, telefonicky, osobně.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj