• P
  • Obráběči - obsluha CNC strojů

Obráběči - obsluha CNC strojů

Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Zbraslavice 394

Náplň práce:
o obsluha CNC obráběcích strojů,
o provádění prací potřebných pro obrábění materiálu (broušení, vrtání, soustružení, frézování),
o seřizování.

Požadujeme:
o odborné vyučení bez maturity (nejlépe strojírenského zaměření),
o zkušenosti v oboru výhodou,
o ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (bez nočních směn),
o orientaci ve výkresové dokumentaci,
o manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, prostorovou představivost.

Nabízíme:
o práci na HPP na dobu neurčitou,
o nástupní plat v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech v rozmezí od 23.000,- Kč do 29.000,- Kč,
o možnost zvýšení kvalifikace,
o kariérní růst v rámci celé společnosti.
o řadu odměn a zaměstnaneckých benefitů, 22 dnů dovolené, firemní akce, vzdělávací kurzy, atd.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 300 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu, stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, prémie 2.000 Kč/měsíc, odměny za odpracované roky, odměny k životním událostem,aj.

V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj