• P
  • Pracovníci kvality

Pracovníci kvality

Zaměstnavatel: VS PLASTIK, s.r.o.
Jasenice 2192

PRACOVNÍCI KVALITY
NÁPLŇ PRÁCE: Měření vyrobených dílů, vytváření měřících programů, tvorba měrových reportů, vizuální kontrola dílů, hodnocení výsledků zkoušek výrobků, hodnocení jejich způsobilosti, podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality, spolupráce s oddělením výroby a obchodu.
OČEKÁVÁME: vzdělání SŠ/VŠ technického směru, znalost výkresové dokumentace, znalost měření (základní měřidla, mechanické testy, 3D výhodou), přesnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, manuální zručnost, flexibilitu, znalost normy ISO 9001:2016 výhodou.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na dovolenou a vánoce.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Marie Tomečková, tel.: 732 763 377, e-mail: info@vsplastik.cz

Pozice určená pro region: Zlínský kraj