• P
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE

Zaměstnavatel: Fontána, příspěvková organizace
Celní 409

Platové zařazení: 10. platová třída (stupeň dle praxe - rozmezí od 27.430,- Kč do 40.110,- Kč), po uplynutí zkušební doby, možnost osobního ohodnocení
Pracovní doba: jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (po-pá), 40 hodin týdně, Pružná pracovní doba s pevně stanovenou dobou od 7:00 do 11:00 hodin
Charakteristika vykonávané práce: Odborné a metodické vedení pracovníků v sociálních službách, odpovědnost za tvorbu a dodržování standardů kvality, metodik a pracovních postupů včetně jejich aktualizace, vedení administrativy spojené s výkonem práce sociálního pracovníka, prezentace služby.
Pracovní náplň: tvorba standardů kvality, metodik a pracovních postupů, vedení pracovníků v sociálních službách v rámci tvorby individuálních plánů klientů, poskytování sociálního poradenství, jednání se zájemci o poskytování sociální služby, příprava podkladů pro uzavření smlouvy, vedení spisové dokumentace související se sociální prací, příprava podkladů pro výpočet úhrad za bydlení, stravu a úkony péče, komunikace se soudy, s opatrovníky a kompetentními úřady (např. Úřad práce ČR, OSSZ), kontrolní činnost, apod.
Pracovní poměr: plný úvazek na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, nástup od 1. 5. 2023 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Fontána, p.o., 748 01 Hlučín, Celní 409/3
Kvalifikační požadavky: minimálně vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (kvalifikační předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka v souladu s § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj