• P 
  • P 
  • Pracovník/ce pobočky 

Pracovník/ce pobočky

Zaměstnavatel: Pracanti s.r.o.
Mostní 51

PRACOVNÍK/CE POBOČKY
POŽADUJEME: Umět naslouchat a navrhnout vhodná řešení, samostatnost a dobré komunikační i organizační dovednosti, základní znalost pracovního práva / administrativy, čistý trestní rejstřík, středoškolské vzdělání, uživatelská znalost MS Office, základní znalost AJ, ŘP-B (aktivní řidič).
NÁPLŇ PRÁCE: Administrativní činnost v personální agentuře, práce v týmu, práce v našem interním systému, vyhledávání v databázi vhodné kandidáty pro různé pracovní pozice, vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání, zpracování podkladů k tvorbě pracovních smluv, kontakt se stávajícími i novými zaměstnanci agentury, každodenní komunikace s našimi klienty.
NABÍZÍME: Pouze jednosměnný provoz, pracovní doba po-pá 9:00 - 17:00h. Přátelskou a vstřícnou atmosféru, zaškolení od zkušených kolegů, podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity (PC, telefon, kancelář, stravenkový paušál, týden dovolené navíc, příspěvky na dovolenou a Vánoce), individuální motivující platové ohodnocení podle dosažených výsledků-roční bonus.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Ing. Iveta Vykopalová, telefonicky od 09:00 do 17:00 hod. na tel.: 800 400 201, nebo emailem zašlete životopis na: pracanti5@seznam.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Pracovník/ce pobočky
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj